• Sitemiz yeni tasarımına geçmiş durumdadır. Henüz tam anlamı ile bitmiş sayılmıyor. Eksiklikler en kısa zamanda giderilecektir! İyi seyirler. - Efsane

Buz Devri 1 Full Hd izle

Film İzleme Seçenekleri


Bir önceki yazımız olan Transformers 4: Kayıp Çağ - Transformers: Age of Extinction Hd başlıklı makalemizde Transformers 4: Kayıp Çağ ve Transformers: Age of Extinction Full hd hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 10)
Loading...
  • 19 Ocak 2014
  • 330
  • 0

Film Hakkında

2002 yapımı animasyon filmi, günümüzde gişede harikalar yaradan bir çok animasyon filmininde öncüsü olmuştur. 20 bin yıl önce, Dünya hiç olmadığı kadar harika ve bir o kadar da tehlikelidir. Buz Çağı'nın başlangıcı kadar tehlikeli olduğu zamanlarsa çok azdır. Gezegenin dev yaratıkları ve daha küçük olanlardan bazıları soğuktan korunmak için güneye göç etmektedirler. Bunlara katılmayan iki kişi vardır. İşleri kendi bildiği gibi halletmeyi seven avare mamut Manfred ve hiç bi şey yapmadan yaşamaya bayılan tembel Sid. Sid, Manfred'i koruyucusu olarak seçtikten sonra Manfred bu baş belasından kurtulmak için her şeyi denemeye başlar. Ama bu başına geleceklerin daha ilkidir: Manny, Sid sayesinde terkedilmiş bir bebeği ailesine kavuşturma işini üzerine almıştır. Bu yolculuklarında Manny ve Sid'e yoldaş olan kaplan Diego içinse bu bebek leziz bir yemekten ibarettir.

Buz Devri 1 Full Hd izle
  • IMDB Puanı : 7,6

Reklam

Merhaba Ziyaretçi
Işıkları Söndürme Özelliğinden Yararlanabilmek için Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.
Merhaba Ziyaretçi
Genişletme Özelliğinden Yararlanabilmek için Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.
Merhaba Ziyaretçi
Filmi İzledim Özelliğinden Yararlanabilmek için Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.
Merhaba Ziyaretçi
Filmi Sonra İzle Özelliğinden Yararlanabilmek için Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.
Merhaba Ziyaretçi
Filmi Beğen Özelliğinden Yararlanabilmek için Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.